+420 775 982 727
info@protexvysivky.cz
Kout na Šumavě 330, 345 02 Kout na Šumavě

Obchodní podmínky

Dopravné

Zaslání na dobírku probíhá prostřednictvím České pošty, případně osobním předáním po osobní domluvě. BALNÉ NEÚČTUJEME, poštovné se řídí podle aktuálního ceníku České pošty, a. s. Platba zboží se provádí v hotovosti při vyzvednutí zásilky.

Reklamační řád

Reklamační řád se vydává k zajištění jednotného, rychlého a správného postupu při vyřizování reklamací vad zboží zakoupeného v internetovém obchodu https://www.protexvysivky.cz. Vyskytne-li se u zakoupeného zboží vada, má občan právo tuto vadu reklamovat.

Odpovědnost prodávajícího/kupujícího

Při prodeji zboží občanům prodávající odpovídá za to, že zboží má požadované množství a kvalitu. Musí být bez vad a musí odpovídat obecně platným normám. Prodávající odpovídá za vady, které má prodané zboží při převzetí a za vady, které se vyskytnou po převzetí v záruční době.

Kupující je povinen si prohlédnout zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud zjistí nesrovnalosti v počtu nebo závady v kvalitě dodaného zboží je povinen na tuto skutečnost upozornit prodejce, který vyřídí reklamaci.

Ochrana dat

Provozovatel e-shopu prohlašuje, že osobní údaje obsažené v objednávce použije pouze k uskutečnění dodávek pro zákazníka, marketingovým účelům a statistikám po období pěti let, poté je zlikviduje a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.